• YARIM ALTIN
  2.233,00
  % 3,22
 • AMERIKAN DOLARI
  12,4902
  % 3,08
 • € EURO
  14,1202
  % 4,02
 • £ POUND
  16,6855
  % 3,24
 • ¥ YUAN
  1,9380
  % 2,96
 • РУБ RUBLE
  0,1652
  % 1,77
 • BITCOIN/TL
  685237,316
  % 2,19
 • BIST 100
  1.776,41
  % -2,35

Vakıfbank KMH Hayat Sigortası Poliçe Masrafı Ne Kadar?

Vakıfbank KMH Hayat Sigortası Poliçe Masrafı Ne Kadar?

Vakıfbankın kredili mevduat hesabı kullanan müşterilerine sunduğu mükemmel bir fırsat olan Vakıfbank KMH hayat sigortasının poliçe masrafı ne kadardır ve ayrıntıları nelerdir bunları inceleyelim. Vakıfbank KMH hayat sigortası bankanın kişiye artı para veya ek hesap olarak kullanabilecekleri bir kredili mevduat hesabı açılıyor.

Bu hesapta belirlenen limitler doğrultusunda ihtiyacınız olan parayı çekme imkânı ve ayrıca hesabınızdan fatura masraflarınızı ve başka ihtiyaçlarınızı da karşılamak için kullanabilirsiniz. Bütün bankaların verdiği bu hizmet Vakıfbank KMH olarak Vakıfbank bankası ile birlikte hizmetinize sunulmaktadır.

Fakat diğer bankalara farkla Vakıfbank size ayrıca hayat sigortası poliçesi hizmeti de sunmaktadır. Küçük tutarlar sebep gösterilerek hesabınızdan bu hayat sigortası poliçesi için para çekimi yapılabilir. Herhangi bir bankadan hesap açtığınız zaman banka size ayrıca kredili mevduat hesabı teklifini sunuyor. Bu hesap ile birlikte son zamanların gözde para şekli olan kredi kolayca çekilebiliyor.

Banka gelir belgenize göre kredi şekilleri sunuyor. Bu hesabı açmaya karar verdikten sonra öncelikle dikkat etmeniz gereken şey bu hesap ile birlikte sizden kesilen tutarlar olacaktır. Kesilen tutar belirlenen limit ile birlikte harcanan ve alınan krediler üzerinden hesaplanarak belli bir tutar kesilir. Sözleşme imzalandığı zaman bütün şartlar çok dikkatli okunmalıdır.

Vakıfbank KMH Hayat Sigortası Poliçe Masrafı Ne Kadar?

Kredili Mevduat Hesabı Nasıl Açılır?

Kredili mevduat hesabı bankanın kişiye verdiği bir çeşit kredi hesabıdır. Kişi mevduat hesabını maaş aldığı bankadan kolaylıkla açabilir. Kredili mevduat hesabı limiti her bankaya göre değişiklik göstermektedir. Bu limit belirlenirken kişinin aylık gelirine ve kredi notuna bakılıyor. Kredili mevduat hesabının en büyük farkı faiz oranı oldukça fazladır.

Faiz oranı bankadan bankaya değişiklik göstermektedir. Kişi kredili mevduat hesabı açarken çok fazla faiz uygulandığı için çok fazla araştırılmalı ve buna göre bir bankaya karar vermektedir. Eğer altı ay boyunca mevduat hesabı kullanılmazsa otomatik olarak kapatılır. Kredili mevduat hesabına

 • Gelir belgeniz
 • Nüfus cüzdanınız ile online olarak başvurabilirsiniz.

Vakıfbank KMH Hayat Sigortası Poliçe Masrafı Ne Kadar?

Vakıfbank’ta kredili mevduat hesabı açıldığında otomatik olarak hayat sigortası poliçesi de açılır ve bu ayrıca size faizlerin üzerine eklenir. Vakıfbank hayat sigortası poliçesinin belirli bir tutarı yoktur kişinin harcadığı tutardan belirlenir ve harcanan tutarın beşte biri olarak kesilir.

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.