• YARIM ALTIN
  2.233,00
  % 3,22
 • AMERIKAN DOLARI
  12,4902
  % 3,08
 • € EURO
  14,1202
  % 4,02
 • £ POUND
  16,6855
  % 3,24
 • ¥ YUAN
  1,9380
  % 2,96
 • РУБ RUBLE
  0,1652
  % 1,77
 • BITCOIN/TL
  687867,363
  % 3,38
 • BIST 100
  1.776,41
  % -2,35

Vodafone 6 GB EBA Bedava İnternet Kazanma 2021

Vodafone 6 GB EBA Bedava İnternet Kazanma 2021

Vodafone 6 GB EBA Bedava İnternet Kazanma 2021; Milli Eğitim Bakanlığı’nın pandemi döneminde başlattığı uzaktan eğitim kapsamında yürütülen internet ağı faaliyetleri kapsamında öğrencilere sağladığı kampanyalardan biridir. Operatörün aboneleri, Eylül ayı boyunca Vodafone EBA Bedava İnternet 2021 kampanyasından faydalanabilecekler.

Vodafone faturalı ve faturasız hatlar için fark etmeksizin öğrencilerin faydalanabilmesi adına servis ettiği ücretsiz EBA internet hizmetini, 1 Eylül 2020 itibari ile hatlara otomatik olarak tanımladı. Ücretsiz hakların devreye girmesi ile birlikte 31 Ağustos 2020 itibari ile uzaktan eğitim şeklinde başlayan eğitim ve öğretim hayatı, öğrenciler için evde alacakları EBA dersleri çerçevesinde kullanılmaya başlandı.

Vodafone EBA İçin İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone EBA İnternet almaya yönelik aşamalar şöyle;

 • Fırsattan yararlanmak adına bir Vodafone abonesi olmanız gerektiğini unutmayınız.
 •  Hesabınıza dair veriler ve bedava kullanım haklarını, günün 24 saati Vodafone Yanımda adlı uygulamadan öğrenebilirsiniz.
 • Vodafone EBA için internet kampanyası hattınıza otomatik bir şekilde 1 Eylül 2020 tarihi itibari ile tanımlanacağından elde edeceğiniz hediye interneti hattınıza yüklemek için herhangi bir başka girişime ihtiyaç duymayacaksınız.
 • Bu işlemler Vodafone tarafından otomatik gerçekleştirilecek ve öğrenciler, adına hattınıza tanımlanacak olan hediye interneti EBA uygulaması ve EBA TV için kullanabilecekler.

Vodafone EBA İnternet Gelmedi Ne Yapmalıyım

Vodafone aboneleri, hatlarına otomatik olarak tanımlanacak hediye EBA interneti için ‘’Vodafone EBA internet gelmedi’’ şeklinde bir problem yaşarlar ise, bu durumda hatta özel tanımlanacak olan bedava GB işlemleri için Vodafone Yanımda’dan yardım alabilir. Vodafone Müşteri Hizmetleri Destek Hattı olan 0542 542 00 00’ı aranabilir. Bu kampanya Vodafone Bireysel hat sahiplerine özel olup, faturalı ve faturasız hat sahipleri tarafından EBA kullanımları amacı ile ücretsiz olarak düzenlenmektedir.

Vodafone EBA Ücretsiz İnternet

Vodafone EBA Ücretsiz İnternet geçtiğimiz yılın 2. yarısında, eğitim öğretim 2. yarıyılı nedeniyle düzenlenen ve uzaktan eğitim için Vodafone tarafından başlatılan kampanya, bu yıl itibariyle de devam ediyor. Kampanya, Eylül ayı boyunca tüm Vodafone müşterileri için geçerli!

Ücretsiz internetin geçerli olduğu yerler ise EBA ve EBA TV. Kampanya diğer internet kampanyaları ile birleştirilemez, farklı kampanyalar ile değiştirilemez ve bu kampanya EBA ile EBA TV dışında hiçbir amaç için kullanılamaz.

Bedava internetin geçerli olduğu kapsam dışında hiçbir yerde kullanıma açık olmadığını unutmamalısınız. Vodafone TV üzerinden erişebileceğiniz EBA TV ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Android ve IOS tabanlı telefonlar için geçerli olan uygulamalar için geçerli olan internet, aynı zamanda giris.eba.gov.tr adresinde de tanımlı…

Vodafone EBA Hediye İnternet Kazanma

Vodafone EBA Hediye internet kazanmak için Vodafone’lu olmanız ve bireysel hat sahibi olmanız yeterli. Vodafone, kurumsal hatlar dışında kalan bireysel faturalı ve bireysel faturasız hat sahiplerini bu kampanyadan ücretsiz olarak yararlandırıyor. Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz ve üst menüde bulunan EBA 6 GB adlı sekmeyi tıklamanız yeterli. Detaylar için TOBİ adlı Vodafone asistanına bağlandığınızda, tüm bilgiler, kullanım koşulları ve diğer taleplerinize erişebilirsiniz.

Vodafone 6 GB EBA İnternet

Vodafone EBA kampanyası çerçevesinde artık EBA 3GB değil, 6 GB hediye internet veriyor. Bu kampanyaya katılım sağlamak isteyen faturalı ve faturasız bireysel hat sahipleri, Vodafone abonesi olmaları durumunda otomatik olarak hediye internetine kavuşabilecekler. Eğer farklı bir operatörde aboneliğiniz bulunuyor ve taahhüdünüz bitiyorsa, Vodafone’a geçiş sağlayarak EBA ücretsiz 6 GB internet kazanma şansına sahipsiniz.

Vodafone 3 GB EBA İnternet Kazanma

Vodafone, 2019 yılı 2. yarıyılı boyunca eğitime ve öğretime destek verdi. 2020 ikinci yarıyıl boyunca da pandemi sürecinde yaşanan zorluklar nedeni ile eğitime devam etmekte zorlanan ve uzaktan öğretim modeline geçen Milli Eğitim Bakanlığı, Vodafone desteklerinden yararlandı.

Vodafone 3 GB EBA internet kampanyası ile Milli Eğitim Bakanlığı faaliyetlerine yardımcı oldu. Eğitim ve öğretim yılının sona ermesi ile birlikte rafa kalkmıştı. Yeni öğretim yılının başlangıcı ile birlikte 1 Eylül 2020 tarihinden itibaren Vodafone, Eylül ayı içerisinde geçerli olmak üzere bu defa 6 GB EBA bedava internet kampanyasını başlattı.

Vodafone EBA İnternet Ne Zamana Kadar Geçersiz?

Kampanyanın Eylül 2020 itibari ile 1 Eylül 2020 ve 30 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerli olacağı kesinleşti. Eylül ayı boyunca ücretsiz olarak faydalanılacak 6 GB hediye internet, Eylül ayının finalinde Vodafone tarafından yeni bir duyuru yapılmaması halinde sonlanmış olacak.

Vodafone EBA Bedava İnternet Kampanyası

Milyonlarca öğrenciyi yakından ilgilendiren Vodefone EBA bedava internet kampanyasının ana hatları ile özellikleri şöyle;

 • Faturalı/Faturasız hatlar için geçerlidir
 • Kampanya Eylül ayı içerisinde geçerlidir
 • Kampanya 6 GB hediye internet veriyor
 • EBA Bedava internet, yalnızca EBA için geçerlidir

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.