• YARIM ALTIN
  1.765,00
  % 1,34
 • AMERIKAN DOLARI
  9,6153
  % 1,08
 • € EURO
  11,2367
  % 1,02
 • £ POUND
  13,2482
  % 0,55
 • ¥ YUAN
  1,5048
  % 1,83
 • РУБ RUBLE
  0,1367
  % 1,94
 • BITCOIN/TL
  587372,200
  % 0,14
 • BIST 100
  1.479,93
  % 1,68

Vodafone Arkadaşını Davet Et Kampanyası:15 Gb İnternet Kazan

Vodafone Arkadaşını Davet Et Kampanyası:15 Gb İnternet Kazan

Finansagi.com Vodafone Arkadaşını Davet Et Kampanyası, kullanıcının kendisi kazanırken aynı zamanda arkadaşına da kazandırmasını esas alan keyifli bir GSM kampanyasıdır.

Vodafone Arkadaşını Davet Et Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et kampanyası sayesinde kendinizin yanı sıra davet ettiğiniz arkadaşınızda 3 GB internet kazanma şansını yakalar. Hattınıza 24 saat boyunca geçerli olacak 3 GB internet yüklenmesinin tek koşulu, gönderdiğiniz linke arkadaşınız tarafından tıklanması ve Vodafone Yanımda uygulamasını indirmesidir.

Bu işlem tamamlandığı takdirde siz ve arkadaşınız 24 saat boyunca geçerli olacak 3 GB internete hak kazanacaktır. 3 GB interneti kazanmak Vodafone tarafından belli şartlara vardır. Bu şartlar içerisinde en dikkati çeken ise Vodafone yanımda uygulamasına davet gönderdiğiniz arkadaşınız tarafından 6 ay boyunca giriş yapılmamış olmasıdır.

Vodafone Arkadaşını Davet Et 3 GB İnternet Kazanma

Kampanyanın koşulları şöyledir;

 • Arkadaşlarını Vodafone Arkadaşını Davet Et kampanyası ile davet eden aboneler, bir ay içerisinde en fazla 3 defa promosyona hak kazanabilir
 • 3 GB internete hak kazanmanız için davet ettiğiniz arkadaşınızın son 6 ay içerisinde Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmamış olması gerekiyor
 • Daveti yapan aboneler, sınırsız sayıda arkadaşını davet etme hakkına sahiptir
 • Kampanya Vodafone tarafından geçerli sayılırsa, davet eden abonenin yanı sıra davet edilen abone de 24 saat boyunca geçerli 3 GB internete hak kazanacaktır
 • Kampanya dahilinde 3 GB internete hak kazanmak için daveti yapan abonenin gönderdiği link ile davet edilen kullanıcı, Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek uygulamaya giriş yapmalıdır. Davet edilen abonenin telefonunda Vodafone Yanımda uygulaması yüklü ise uygulamaya giriş yapması yeterli sayılacaktır
 • İlgili koşullar sağlandığı takdirde hak kazanılan promosyonların yüklemesi 48 saat içerisinde yapılacaktır
 • Vodafone tarafından sunulan kampanyanın özelliklerinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nca belirlenen usullere uymak kaydıyla değişiklik yapma hakkı saklıdır
 • Kampanya dahilinde hak edilen promosyonlar sadece yurt içinde kullanılabilir. Yurt dışında kullanım hakkı yoktur. KKTC yurt dışı kapsamında değerlendirilmektedir
 • Kampanyaya dahil olabilmek için abone tarafından kişisel veri işleme izninin verilmiş olması şarttır
 • Vodafone tarafından sunulan kampanya dahilindeki hizmetin bireysel ihtiyacın karşılanması haricinde kullanılması halinde Vodafone Türkiye, abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten şüphe ettiği takdirde aboneyi uyarma, gerek görürse de hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı olarak iptal etme hakkını adil kullanım kapsamında saklı tutmaktadır

Vodafone Arkadaşına İnternet Gönderme

Türkiye’nin en büyük ikinci operatörü olan Vodafone, kendimize yakın hissettiğimiz herkese internet göndermemiz için bizlere 2 farklı seçenek sunuyor. Bu seçeneklerden ilki Vodafone Red tarifesine kayıtlı olmaktır. İkinci seçenek ise arkadaşlarımıza internet hediye etmemizdir.

Red İle İnternet Nasıl Gönderilir?

Vodafone hattınızda Red tarifesine kayıtlı iseniz ve internet paketini 1 ay içerisinde tüketemiyorsanız ya da tarifenizdeki internetin bir kısmını sevdiğiniz birine hediye etmek istiyorsanız, yüzde 25, yüzde 50 ya da yüzde 75’ini sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Vodafone Red tarifeniz ile sadece Vodafone Red tarifesine kayıtlı bir sevdiğinize internet gönderebilirsiniz. Hediye interneti gönderirken kullanabileceğiniz servisler ise;

 • Cep Self servis
 • Online Servis
 • Vodafone Cep Servis
 • Müşteri Hizmetleri

Vodafone Red Tarifeniz Yoksa Nasıl İnternet Gönderilir?

Banka hesabınızdan arkadaşınızın hattına TL yükleyerek arkadaşınızın internet paketi almasını sağlayabilirsiniz. Vodafone bayilerinden ödeme yaparak arkadaşınızın hattına direk internet paketi de satın alabilirsiniz.

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB

Vodafone 15 GB bedava internet kazanabilmek için arkadaşınızı davet etmeniz yeterlidir. Davet ettiğiniz arkadaşınızın Vodafone hattına geçme koşulu olduğudur. Davet ettiğiniz arkadaşınız Vodafone hattına geçiş yaptığı takdirde 15 GB ücretsiz internet hattınıza yüklenecektir.

Arkadaşlarınızı Vodafone hattına davet ederken mesaj, sosyal medya ya da mesaj seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz. Arkadaşınız gönderdiğiniz linke tıkladıktan sonra Vodafone hattına geçiş yaparsa 15 GB bedava internete hak kazanmış olursunuz.

Vodafone Arkadaşını Davet Et 9 GB

Arkadaşlarını Vodafone hattına davet eden ve davet edilen herkese 3 ay boyunca geçerli olacak 9 GB internet hediye ediyor. Vodafone 9GB internet kampanyasına dahil olabilmek için cep telefonunuza Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekiyor.

Vodafone Yanımda uygulamasında gerekli adımları tamamlayarak davet ettiğiniz arkadaşınız ilettiğiniz linke tıklarsa hem siz, hem de davet ettiğiniz arkadaşınız 3 ay boyunca geçerli olacak bedava internet kampanyasından yararlanmaya hak kazanacaktır.

Arkadaşını Davet Et 9 GB Kampanyası

 • İstediğiniz kadar arkadaşınıza davet gönderme hakkına sahipsiniz.
 • 9 GB internet kazan kampanyasından ay içerisinde bir defa faydalanabilirsiniz
 • 9 GB internete hak kazandıktan sonra 48 saat içerisinde 9 GB internet tarifenize yüklenecektir
 • Kampanyaya dahil olabilmek için 6 aydan beri Vodafone yanımda uygulamasını kullanmanız şarttır
 • Kampanya dahilinde kazandığınız 9 GB interneti sadece yurt içinde kullanabilirsiniz

Vodafone Arkadaşını Davet Et Hilesi Nasıl Yapılır?

İnternette “Vodafone Arkadaşını Davet Et Kazan Hilesi” şeklinde aramalar yapılsa da bu kampanya ile ilgili herhangi bir hileye şu ana kadar rastlanmadı.

Vodafone Arkadaşını Davet Et

Vodafone hattına Arkadaşınızı davet edebilmek için öncelikle cep telefonunuza Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulamaya girilerek ‘Arkadaşını Davet Et’ butonu tıklanır. Gelen sayfaya Vodafone hattına davet edilecek arkadaşın telefon numarası girilir. Telefon numarası girildikten sonra SMS ile bir link gönderilir. Davet gönderdiğiniz arkadaşınızın bu linke tıkladıktan sonra Vodafone hattına geçiş yapması kampanyadan faydalanmanız için şarttır.

Vodafone Davet Et Nasıl Kazanılır?

Kampanyadan faydalanabilmek için arkadaşlarını Vodafone hattına davet eden abonelerin 3 ay boyunca geçerli olan 15 GB hediye internete hak kazanabilmesi için davet gönderilen arkadaşın linke tıkladıktan sonra Vodafone hattına geçmesi gerekiyor.

 

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.