• YARIM ALTIN
  2.233,00
  % 3,22
 • AMERIKAN DOLARI
  12,4902
  % 3,08
 • € EURO
  14,1202
  % 4,02
 • £ POUND
  16,6855
  % 3,24
 • ¥ YUAN
  1,9380
  % 2,96
 • РУБ RUBLE
  0,1652
  % 1,77
 • BITCOIN/TL
  687990,556
  % 2,86
 • BIST 100
  1.776,41
  % -2,35

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava İnternet, GSM operatörü tarafından kullanıcılara sağlanan ücretsiz internet fırsatlarını içeren kampanyalardır.

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet Paketi

Vodafone Bana Ne Var uygulaması, Vodafone Yanımda aplikasyonunun içerisinde yer alan ve kullanıcılar tarafından genellikle Salla Kazan olarak tanımlanan fırsattır. Müşterilerin her pazartesi günü sağlayıcıya giriş yaparak adına tanımlanan fırsatları toplaması ile kullanılmaktadır.

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet Kazanma 2021

Aplikasyon üzerinden internet kazanabilmek için uygulamanız gereken adımlar şunlardır;

 • Vodafone müşterisi olmayan telefon kullanıcılarının hatlarını ilgili operatöre taşımaları ya da isimlerine özel yeni bir hat talebinde bulunmaları gerekmektedir
 • Hat işlemlerinin tamamlanmasının ardından internet erişimine açık bir cihaz üzerinden Vodafone Yanımda uygulamasının indirilmesi şarttır
 • İndirilen aplikasyonun içerisinde yer alan Bana Ne Var uygulamasına erişim sağlanması ve istenilen bilgilerin sisteme bildirilmesi gerekmektedir
 • Ne Var uygulamasına her Pazartesi giriş yaparak hattınıza tanımlanan bedava internet paketini teslim almanız, kampanyalardan yararlanabilmeniz için yeterli olacaktır

Vodafone Internet Avcıları Paketi Avladıkça Kazan

Avladıkça internet paketi kazanılan uygulamaya erişim sağlayabilmek için kullanıcıların takip etmesi gereken bir takım adımlar bulunmaktadır. Bunlar şöyledir;

İlk olarak İnternet Avcıları paketi üzerinden ücretsiz olarak kampanyaya dahil olmak isteyen kişilerin Vodafone operatörlerine kayıt olmaları veya halihazırda kullanılan hatların Vodafone sistemine taşınması gerekmektedir.

Hat taşıma veya yeni numara satın alma işlemlerini gerçekleştirmiş olan kullanıcıların internet erişimine açık olan bir cihaz üzerinden Vodafone İnternet Avcıları oyununa erişim sağlaması gerekmektedir. Ulaşımın gerçekleştirilmesinin ardından cihazlarınıza ilgili uygulamayı indirmeniz şarttır. Daha sonra oyuna numaranız üzerinden giriş sağlayarak faaliyetlere başlayabilirsiniz.

İnternet Avcıları üzerinden internet paketi kazanabilmek için oyun içerisinde en başarılı derecelere sahip olarak hattınıza tanımlanan bedava internet paketini kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası

Kullanıcıların ilgili fırsat üzerinden Bedava İnternet Paketi kazanabilmeleri için uygulaması gereken bir takım adımlar bulunmaktadır. Bu adımlar ise aşağıdaki gibidir;

Kişilerin Yükle Kazan kampanyalarından yararlanabilmeleri için öncelikle Vodafone operatörleri üzerinden hat sahibi olmaları veya hali hazırda başka bir operatöre ait olan numaralarını taşımaları gerekmektedir.

Taşıma ve hat satın alma işlemlerinin ardından Yükle Kazan kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcıların tarifelerine belirli miktarda yükleme gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Kazanılan internet birimleri, yükleme değerine göre değişim göstermektedir. Örneğin, 50 Liralık yükleme işleminin ardından kullanıcılara 500 MB‘lık ücretsiz internet paketi sunulmaktadır. Azami olarak 20 Lira ile katılabileceğiniz kampanya, 2020 itibarıyla da kullanıcıların beğenilerine sunuldu.

Vodafone E-Fatura İle 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone E-fatura ile 1 GB Bedava İnternet Kampanyası, doğayı korumak isteyen ve daha hızlı bir şekilde fatura elde etmek isteyen kişilerin katılması gereken ve avantaj sağladıkları kampanyadır.

Vodafone E-Fatura İle 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone E-Fatura İle 1 GB Bedava İnternet Kampanyasına katılımı gerçekleştirmek için e-fatura sistemine geçiş sağlamanız gerektiğinden dolayı her ayın belirli bir gününde faturalarınız sisteme kaydedilen e-mail adresinize veya SMS için telefon numaranıza gönderilir. Vodafone E-fatura ile 1 GB bedava internet kampanyası katılım işlemini gerçekleştirmek için de sadece tek ve basit bir SMS göndermeniz yeterli olmaktadır. Bu kapsamda telefonunuzun SMS bölümüne giriş gerçekleştirdikten sonra “EFATURA” yazıp bir boşluk bırakarak sahip olduğunuz e-mail adresini yazmanız ve 7000 numarasına SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Sahip olduğunuz mail adresi yerine telefon numaranız üzerinden e-fatura almak istiyorsanız, bu konuda da yine çok basit bir şekilde bir SMS göndermeniz yeterli olmaktadır. Yine telefonun mesaj bölümüne giriş gerçekleştirdikten sonra “SMSFATURA” yazarak 7000‘e kısa mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır.

 

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.

office 2019 home business satın al