• YARIM ALTIN
  2.429,00
  % 4,49
 • AMERIKAN DOLARI
  13,4510
  % 4,95
 • € EURO
  15,2504
  % 5,09
 • £ POUND
  17,9057
  % 4,62
 • ¥ YUAN
  2,1019
  % 4,61
 • РУБ RUBLE
  0,1810
  % 5,39
 • BITCOIN/TL
  770425,459
  % 2,01
 • BIST 100
  1.809,65
  % 0,05

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Hilesi 2021

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Hilesi 2021

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Hilesi 2021 birbirinden güzel ve birbirinden ilgi çekici internet kampanyaları yapmaktadır. Özellikle bol internet severler için aranan kampanyalar yapmıştır. İşte o paketler;

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone yanımda uygulamasın sayesinde 1GB, 2GB ve aynı zamanda 5GB bedava internet kazanma fırsatınız bulunmaktadır.

Vodafone Arkadaşlarını Davet Et Kazan

Vodafone yanımda uygulamasında yer alan arkadaşını davet butonunu kullanarak arkadaşlarını davet ettiğinizde yine bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda İle Alabileceğiniz Bedava İnternet Nelerdir?

Vodafone yanımda ile alabileceğiniz bedava internetler aşağıdaki gibidir;

Arkadaşını Davet Et

Vodafone yanımda uygulaması sayesinde arkadaşını davet ederek 3 ay boyunca aylık 3GB toplam 9GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bu hediyeyi kazanabilmek için uzun süredir Vodafone yanımda uygulamasını kullanmayan arkadaşına davet göndererek kabul etmesini sağlarsanız ve uygulamayı arkadaşınız indirdiğinde bedava internet kullanmış olduğunuz hattınıza tanımlanacaktır.

Çevrendekileri Vodafone’ lu Yap Kazan

Vodafone üye sayısını artırabilmek için network ağ kurma sistemini hayata geçirmiştir. Yani davet ile üye sayısını artırma ve kazanmayı. Böylece siz sevdiklerinizi Vodafone’ li yaptığınızda 30GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Bana Ne Var Çarkını Çevir Hediye İnternetini Kazan

Vodafone yanımda uygulamasının içinde yer alan bana ne var çarkını çevir ve 5GB kadar bedava internetini kazan.

Vodafone İle Kazanabileceğiniz Diğer Bedava İnternetler

Vodafone’nin bedava internet verdiği diğer fırsat kampanyaları aşağıdaki gibidir;

Kampanya adıKazanabileceklerinizNasıl yapılırVodafone E-Fatura Bedava İnternet  1GB İnternetEFATURA yaz 7000 SMS gönderVodafone Freezone Bedava İnternet  Aylık 2GB internet30₺ Üstü TL yükle KazanVodafone Seviyorum İnterneti 3 GB Bedava İnternet3GB İnternetİnternet testine katıl kazanVodafone İnternet Avcıları Oyunu Bedava İnternet4GB İnternetİnternet avcıları oyunu oyna bit yakalaVodafone Bedava 8 GB Bedava İnternet8 GB İnternetSUPER2GB yaz 3636’ a SMS gönderVodafone 4.5G Bedava İnternet  4.5 GB uyumlu hata geç5 GB ve 4 GB kazanabilirsinizVodafone 4.5G Bedava İnternet  Hattını 4.5G’ ye açanlar4.5G yaz 4545’e SMS gönderVodafone Bedava 500 MB İnternet500 MB İnternetNET 500 MB yaz 3636 SMS gönderPazartesi TL Yükle 2 GB Bedava İnternetAyda 1 defa 2GB kazanPazartesi TL yükle otomatik olarak kazanVodafone Yükle Kazan Bedava İnternet1 GB Bedava internetBANANEVAR yaz 4455 SMS gönder

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Yapma

Uygulamayı indirdikten sonra bedava internetlerinizi kazanmak için birkaç yol izleyebilirsiniz;

 • Faturam güvende ile 1 GB
 • Arkadaşını davet et kazan 3 ay 9 GB
 • Arkadaşını davet et 3 ay 15 GB
 • Sevdiklerini Vodafone’li yap kazan 3 ay 30 GB
 • Sevdikleriniz ilk ay 20 GB
 • Ak sigorta haftalık 5 GB
 • Hızla kazan hatalık 1 GB
 • Hediye çarkını kullan haftalık 20 GB

Vodafone bedava internet için diğer uygulamalardan aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz;

 • Vodafone Yanımda
 • Vodafone Konuştukça İnternet
 • Vodafone Saçma Güzel

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2021

Vodafone bedava internet hilesi tüm kampanya veya paketlerde çalışmamaktadır. Hilenin çalıştığı kampanya ise, Vodafone 8 GB bedava internet kampanyasıdır. Hileyi çalıştıralım; SUPER2GB yaz 3636’ya SMS gönder. İlk ay ücretsiz kullan ve daha sonra bir ay dolmadan abonelik iptalini gerçekleştir. Böylece bir ay bedava 8GB internet kullanabilirsiniz.

Aboneliği başlatmak içinAboneliği bitirmek içinSUPER2GB yaz 3636’ya SMS gönderABONE SUPER2GB yaz 3636 ‘ya SMS gönder

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

Vodafone de bedava internet veren uygulamalara baktığımızda ilk karşımıza çıkan uygulama ise Vodafone yanımda uygulamasıdır. Bu uygulama ile arkadaşlarınızı davet edip kazanabileceğiniz gibi uygulamaya özel çarkı çevirerekte bedava internet kazanabilirsiniz.

 • Vodafone yanımda uygulaması
 • İnternet avcıları uygulaması

Vodafone Bedava İnternet Çarkı

Vodafone yanımda uygulamasına giriş yap ve hediye çarkını çevir. Her hafta bu hediye çarkını çevirerek kazanç elde edebilirsiniz. 20 GB’ a varan bedava internet kazanabilirsiniz. Ayrıca mevcut internetinizden yemeden sosyal medya kullanabilir, video izleyebilir ve sürprizler kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava 5 GB Nasıl Yapılır?

Vodafone GSM operatörüne giriş yapın Redli veya Redli genç tarifelerine kaydolarak 12 ay boyunca tarifenize ek olarak 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava 1 GB Nasıl Yapılır?

Vodafone E-Fatura Bedava İnternet kampanyasına katılarak bedava 1 GB kazanabilirsiniz. Bu kampanyaya katılmak için EFATURA yaz 7000’ e SMS gönder.

Vodafone Bedava Whatsapp Paketi Kazan

Faturalı aboneler için 1 ay geçerli WhatsApp sınırsız kullanımı kazanabileceğiniz gibi faturasız aboneler için de 1 hafta geçerli WhatsApp sınırsız ve bedava olarak kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Vodafone yanımda uygulamasına girerek haklarınızı aktif hale getirmek. Daha sonra bedava WhatsApp hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Bedava Yükle Kazan Kampanyası

Vodafone Yükle Kazan Bedava İnternet kampanyası dahilinde 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bedava interneti kazanabilmek için BANANEVAR yaz 4455‘e SMS gönder.

Pazartesi TL Yükle 2 GB Hediye İnternet Kazan

Pazartesi TL Yükle 2 GB Hediye İnternet Kazan Kampanyası kapsamında belirtilen tarihte faturasız hat sahiplerinin TL yükleme yapması ile birlikte internet kazanmasına yönelik bir kampanya olarak hazırlandı. Kampanya için Vodafone tarafından “Pazartesi günü faturasızların TL yükleme günü” gibi bir slogan kullanılırken, bu kampanya kapsamında belirtilen günde Vodafone aboneleri yükledikleri TL sonrasında 2 GB bedava internet kazanabilir. 

Pazartesi TL Yükle 2 GB Hediye İnternet Kazan Kampanyası

Pazartesi TL yükleme işlemini gerçekleştirerek 2 GB bedava internet kazanmak için öncelikle Vodafone hat sahiplerinin telefonlarında Vodafone Yanımda uygulamasını yüklemeleri gerekiyor. Akıllı telefonda Vodafone Yanımda uygulaması yüklendikten sonrasında da TL yükleme işlemlerinin Pazartesi günleri uygulama kapsamında gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Çünkü uygulama sayesinde TL yükleme işlemi gerçekleştiren faturasız hat sahipleri, 2 GB bedava internet kazanıyor.

Kampanya kapsamında Vodafone firması tarafından faturasız hat kullanıcıları için her hafta bilgilendirme yapılıyor. Vodafone kullanıcılarına gönderdiği bu mesaj kapsamında yine slogan olarak “Pazartesi günü faturasızların TL yükleme günü” sloganını kullanıyor. Mesaj kapsamında bugün yapılacak 30 TL ve üzeri yükleme ile iki gün geçerli 2 GB hediye internet kazanmak için hemen yükleme yapılması gerektiği ve fırsatın kaçırılmaması gerektiği şeklinde bir bilgilendirme yer alıyor.

 

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.

office 2016 satın al