• YARIM ALTIN
  1.699,00
  % 0,06
 • AMERIKAN DOLARI
  9,2183
  % 0,01
 • € EURO
  10,7604
  % -0,08
 • £ POUND
  12,7681
  % 0,06
 • ¥ YUAN
  1,4418
  % -0,03
 • РУБ RUBLE
  0,1302
  % 0,06
 • BITCOIN/TL
  609026,305
  % 2,17
 • BIST 100
  1.432,80
  % 0,21

Yeni Bir İlişkide Cinsellik | 9 Seks Kuralı

Yeni Bir İlişkide Cinsellik | 9 Seks Kuralı

Yeni Bir İlişki ,Doğal olarak, yeni bir partner hakkında neyi beğendiğinizi ve belirli dokunuşların doğurduğunu hala bilmiyorsunuz. Bu yüzden sakinleşin ve lakurcala.com tarafından paylaşılan ipuçlarını kullanın.

1. Zaman ayırın

Bir partnerle ilişkiye başlandığında hemen seks yapma arzusuna girilmemeli. Evet, bu ilişkinin önemli bir parçası, ancak en baştan bununla uğraşmaya gerek yok. Seks ilişkiyi güçlendirebilir, ancak iletişim ve diğer yakınlık biçimleriyle de ortaya çıkmalıdır.

Yeni bir ilişkiye girme zamanın geldiğini söyleyen tek bir doğru kural yok. Arkadaşlar bir başkasını, bir başkasını tavsiye edebilir. Bu nedenle, en önemli şey, durumu bir ortakla tartışmaktır.

Evet, evet, bu konuları konuşmak insanı utandırabilir farklı bir tepki alınabilir, seks hakkında konuşamıyorsanız, acaba yapmalısınız mı? Bu soru eski moda görünebilir, ancak bu konuyu tartışmak için birbirinizle rahat değilseniz, o zaman yakınlık için biraz daha beklemek daha iyidir.

2. Ne kadar beklemek istediğinizi tartışın

Farklı seçenekler var: birkaç ay bekle, birkaç ay bekle, hatta düğüne kadar seks yapmayı bırak. Bunun sizin için daha uygun olduğunu biliyorsunuz, ancak tercihleriniz eşinizin görüşlerinden farklı olabilir. Dolayısıyla bu durumu birlikte tartışmak için başka bir neden.

3. Doğum kontrolü hakkında konuşun

Hiç kimse tehlikeli bir enfeksiyona kapılmak veya yanlışlıkla hamile kalmak istemez, bu yüzden seksten önce sorunu çözmeyi unutmayın. Her ikinize de uygun koruma yöntemlerini seçin.

4. Birbirinize  nelerden hoşlandığınızı söyleyin

Zevklerinizden bahsetmezseniz, eşiniz onları bilmeyecek. Herhangi bir fetiş veya özel tercihiniz olup olmadığını birbirinize bildirin. Garip ya da utanç verici bir şey yok: herkes farklı şeyler tarafından heyecanlanıyor. Öyleyse onlar hakkında konuşun..

5. Ön sevişmeyi ihmal etmeyin

Evet, doğrudan penetrasyona gitmek istiyorsun, ama acele etmeyin. Bir ön sevişme için zaman ayırın: öpücükler, sarılmalar, oral seks, partnerin vücuduyla tanışma.

Eğer acele edersen, kendini ve diğerinin arzusu kaçabilir. Ama seks, ikiniz de aynı dalga boyunda olduğunuzda özellikle iyidir. Ayrıca, eşinizin neyi sevdiğini anlamaya yardımcı olur.

6. Unutma, her şey nefes kesici şekilde olamaz

Bu çok önemli bir nokta. Şaşırtıcı bir kimyaya sahip olsanız bile, ilişkinin hemen iyi olacağının garantisi yoktur. Ve bundan hoşlanmadığınızı söylemezseniz, daha iyi olmayacak. Bu tür şeyleri kabul etmekten korkmayın, aksi takdirde ortak sizi daha keyifli hale getirmek için ne yapacağınızı bilemeyebilir.

7. Pozisyon çeşitliğinin uzak durun

Tabii ki, becerilerini göstermek istiyorsun, ancak bunu hemen yapmak zorunda değilsin. Bir daha ki sefere kadar ilginç pozisyonlar kazanın – deneyler için hala zamanınız var. Ve başlamak için, temel hareketleri mükemmelliğe getirin. Ayrıca, her şeyi denerseniz, sevişmeyi çeşitlendirmek daha zor olacaktır.

8. Eşinize iltifat edin

Her birinizin diğerinden hoşlandığınızı fark etmesi biraz zaman alacak. Genellikle, ilk başta herkes utangaçtır ve başka bir kişinin eylemlerini yorum yapmadan bırakır. Ancak bu iyi bir yaklaşım değil. Eşinizin tam olarak neyi sevdiğinizi anlamasını sağlamak için onu doğru zamanda övün.

9. Garip şeyleri umursama

Seks saf ve zarif olamaz ve saat gibi işler. Hepimiz insanız, bu yüzden farklı gariplik kaçınılmazdır. Onlara gül ve devam et.

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.