• YARIM ALTIN
  2.487,00
  % -0,43
 • AMERIKAN DOLARI
  13,6788
  % 1,38
 • € EURO
  15,5382
  % 1,99
 • £ POUND
  18,1230
  % 1,26
 • ¥ YUAN
  2,1617
  % 1,65
 • РУБ RUBLE
  0,1859
  % 1,99
 • BITCOIN/TL
  693777,601
  % 1,47
 • BIST 100
  2.004,55
  % 1,19

Youtube Harici Video Çekerek Para Kazanabileceğiniz İşler

Youtube Harici Video Çekerek Para Kazanabileceğiniz İşler

Youtube Harici Video Çekerek Para Kazanabileceğiniz İşler

Youtube günümüzde en çok kullanılan video paylaşım platformudur. Hem video içerik üreticilerinin hem de izleyicilerin ilk tercihlerinden birisidir. Özellikle 2020 yılında her 10 insandan 8’i, bir şeyler öğrenmek istediği zaman ilk başvurduğu yerin Youtube olduğunu söylemiştir.

Bunun dışında içerik üreticilerine getirdiği yüksek gelirle de önemli bir konuma gelmiştir. Ancak video çekerek para kazanabileceğiniz tek yer Youtube değildir. Birçok başka platforma video içerikleri üreterek para kazanabilirsiniz. Peki, Youtube harici video çekerek para kazanabileceğiniz işler nelerdir?

youtube para kazanmayoutube para kazanma

Youtube Harici Video Çekerek Para Kazanmak

Youtube’un yüksek gelirler vadettiğinden yukarıda bahsetmiştik. Ancak Youtube dışında da birçok platformda video çekerek para kazanabilirsiniz. Yani Youtube harici para kazanabileceğiniz başka platformlar vardır.

Youtube harici video çekerek para kazanabileceğiniz gerçek bir iş olarak emlak videoları çekme işi vardır. Birçok emlak ilanında video bulunmadığından dolayı emlakçılar bu eksikliği gidermek isterler. Ancak kendilerinin hem zamanı hem de yeteneği olmadığı için bu işleri birilerine yaptırırlar. Siz de emlak videoları çekerek bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Ayrıca emlak çekimleri ve araba çekimleri gibi konularda kendinizi geliştirerek önemli gelirler elde etmeniz de mümkün. Profesyonel çekimlere olan önemin gittikçe artması ile araba ve emlak çekimleri önemli gelirlerden birisi haline geldi.

Emlak ve araba çekimlerinin yanı sıra çeşitli kurumsal firmalara tanıtım filmleri çekerek önemli ücretler kazanmanız mümkün. Şirketler, günümüzde gittikçe artan görsel içerik ihtiyacını karşılamak isterler. Sosyal medya platformlarında aktif olmak isterler. Bu sayede kendilerine müşteri çeker ve güven sağlarlar. Sizde firmalara ulaşarak onlara fikirlerinizi anlatabilir ve çeşitli tanıtım filmleri çekebilirsiniz. Bu sayede önemli gelirler elde edebilirsiniz.

youtubeyoutube

Ayrıca

Tüm bunların dışında günümüzde artık Tiktok, Instagram ve Facebook gibi çeşitli uygulamalarda da video çekerek para kazanmanız mümkün. Uzun uğraşlar sonucu sürekli içerikler üreterek takipçi ve beğeni sayılarınızı arttırabilirsiniz.  Bu sayede gittikçe artan ilgi ile beraber çeşitli markalar ile anlaşabilirsiniz. Özellikle son yıllarda birçok internet fenomeninin marka iş birlikleri ile hayatlarını idame ettirdiklerini gözlemleyebilirsiniz.