• YARIM ALTIN
  1.745,00
  % 0,55
 • AMERIKAN DOLARI
  9,4979
  % 0,17
 • € EURO
  11,0480
  % 0,10
 • £ POUND
  13,0993
  % 0,06
 • ¥ YUAN
  1,4842
  % -0,04
 • РУБ RUBLE
  0,1346
  % 0,58
 • BITCOIN/TL
  562020,720
  % -4,36
 • BIST 100
  1.519,25
  % 0,67

Ziraat Bankası Kart Şifresi Öğrenme

Ziraat Bankası Kart Şifresi Öğrenme

Finansagi.com Milyonlarca müşterisi için yüksek kalitede hizmetler veren Ziraat Bankası bankacılık alanında Türkiye üzerinde en köklü bankalardan biri olmaktadır. Osmanlı Devleti dönemlerinden temeli atılan ve ismi Memleket Sandıkları olarak bilinen banka Cumhuriyet dönemi ile büyük bir atılım gösterdi ve Türkiye`nin gururu olmayı başardı. Günümüzde milyonlarca devlet memuruna, her yaşta olan vatandaşa ve emekli kişilere hizmet sunmakta olan Ziraat Bankası kart şifresi öğrenme hizmeti ile ön plana çıkmaktadır.

Ziraat Bankası Kart Şifresi Öğrenme

Ziraat Bankasının birçok yeni müşterisinin eline ulaşan kart ile ATM`ler vasıtasıyla para çekme, para yatırma işlemlerini gerçekleştirmek için nasıl şifre alacağınızı öğrenmek istiyorsanız yazını dikkatle okumanızı öneririz. Ziraat Bankası kart şifresi öğrenme işlemini aslında herkesin birkaç basit adım ile yapması mümkün. Bu yazımızda anlatılan tüm teknikleri doğru bir şekilde uygulayarak kart şifresini alabilir ve kartınızı kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

SMS Yardımı İle Kart Şifresi Alma

Bank kartınızın için yeni bir şifre talebinde bulunmanın en basit yöntemi cep telefonunuz ile sms yollamak olacaktır. SIFRE yazarak arasında boşluk koyarak kartınızın son 6 hanesini, anne kızlık soyadınızın son 2 harfini ve kartın arka kısmında yer alan güvenlik kodunun 3 hanesini yazmanın gerekecektir. Bu mesajı doğru bir şekilde yazdıktan sonra 4757`ye SMS ile göndermeniz işlemin başarıyla tamamlanması için yeterli olacaktır.

Tabii ki kart şifresi almanın daha birçok yöntemi bulunmaktadır. Fakat biz sizlere tavsiye ettiğimiz ve birçok kişinin kullanmakta olduğu yöntemi gösterdik. Bunun dışında 0850 220 00 00 telefon numarası ile hemen iletişime geçerek Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve kart şifrenizin oluşturulma işlemine başlayabilirsiniz.

Bank Şifremi Unuttum, Nasıl Yeni Şifre Alabilirim?

Bu gibi durumlar her bir insanın başına gelebilir. Eğer bank kartı şifrenizi unuttuysanız 0850 220 00 telefon numarasını arayarak müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeli olacaksınız. Müşteri hizmetlerine bağlanmanızın ardından bank kartı şifrenizi unuttuğunuzu ve yeni şifre talebinde bulunmak istediğinizi belirtmelisiniz. Görevli kişini sizin kimliğinizi doğrulayabilmek için gerekli bilgileri sizden isteyecektir. Bu bilgileri doğru verdikten sonra şifrenizi yenileyebilirsiniz.

https://finansagi.com/ Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin.